СТАНИЦА ЗА ПОЛНАЧ ЗА ЕВ
Станица за полнење FAST DC
Гледај Повеќе
глувчето глувчето надолу
ПРЕНОСНИК ПОЛНАЧ ЗА ЕВ
16А 32А 40А
ние
пренослив EV полнач
ПРЕНОСНИК ПОЛНАЧ ЗА ЕВ
ПРЕНОСНИК ПОЛНАЧ ЗА ЕВ
Гледај Повеќе
Станица за полнење EV
7KW 11KW 22KW
EV_charger_wallbox-11
EV wallbox
Станица за полнење EV
Станица за полнење EV
Гледај Повеќе
МОДУЛ ЗА ПОЛНАЧ ЗА ЕВ
20kW 30kW 40kW 50kW 60kW
асдас
модул за полнач
МОДУЛ ЗА ПОЛНАЧ ЗА ЕВ
МОДУЛ ЗА ПОЛНАЧ ЗА ЕВ
Гледај Повеќе
Станица за полнач DC
60KW 90KW 120KW 150KW 180KW 200KW 240KW
Станица за полнење на еднонасочна струја од 180 KW
Станица за полнач со еднонасочна струја
Станица за полнач DC
Станица за полнач DC
Гледај Повеќе
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО

МИДА ГРУПА

Shanghai Mida Cable Group Limited подружница во целосна сопственост Shanghai Mida EV Power Co., Ltd. и Shenzhen Mida EV Power Co., Ltd. Shanghai Mida New Energy Co., Ltd.
Како професионален производител на EVSE, MIDA Group се фокусира на обезбедување на клиентите со побезбедна, поефикасна и постабилна професионална опрема за полнење.
игра-btn
X
ГЛАВНИ ПРОИЗВОДИ
Дознајте за нашиот производ Zhu Lei, за да можете да го најдете производот што го сакате
20KW 30KW 40KW EV модул за полнач за станица за полнач DC
  • Поголема густина на моќност
  • Поширок опсег на постојана моќност
  • Поголема ефикасност на конверзија
  • Модул за напојување со течно ладење
  • Двонасочен AC DC модул за напојување
  • Поголема доверливост и помал шум
  • Модул за полнење 20kw, 30kw, 40kw, 50kw, 60kw
Гледај Повеќе
DC-полнач-модул за напојување
CCS1 CCS2 GBT Јапонија CHAdeMO приклучок 125A 150A 200A DC Конектор за брзо полнење за EV Nissan Leaf
  • Сигурно DC брзо полнење од DC напојување
  • Tesla NACS & CCS1 &CCS2 & GB/T & CHAdeMO приклучок
  • 80A, 125A, 150A, 200A, 250A, 300A, 350A, 375A,500A
  • Сертифициран за Reach & ROHS
  • Во согласност со JEVSG 105
  • UL, TUV, CE ознака и (европска верзија)
Гледај Повеќе
Конектор за DC полнач
120kw 180kw 240kw DC полнач станица
  • Мулти-стандардна станица за полнење DC
  • Флексибилни конфигурации 60kW, 90kW, 120kW DC + 22kW, 44kW AC
  • Поддржува CCS, CHAdeMO, GB/T и тип 2 AC полнење
  • Етернет, Wi-Fi, 4G конекција
  • OCPP 1.6J & OCPP 2.0
  • Паметното полнење поддржува динамично балансирање на оптоварување
Гледај Повеќе
Станица за полнач DC
20 kw 30 kw 40 kw 60 kw Wallbox DC брз полнач
  • Wallbox DC брз полнач
  • Носач на ѕид или држач на постамент
  • Поддржете две возила кои се полнат истовремено
  • SAE Combo, CHAdeMO или GBT конектори опционални
  • OCPP 1.6J & OCPP 2.0
Гледај Повеќе
Wallbox DC брз полнач
КОРПОРАТИВНИ ВЕСТИ
Приклучок за полнење NACS на Tesla
NACS приклучок за полнење на Tesla Последниве неколку месеци, нешто навистина ми ги мелеше брзините, но ...
Tesla NACS Plug се надградува до излезна моќност од 400 kW на мрежата за полнење Super-Alliance
Тесла NACS приклучок се надградува до излезна моќност од 400 kW во мрежата за полнење на супер-сојузот Tesla NACS Charging Hero NACS J3400 Plu...
Која е разликата помеѓу суперполначите на Tesla и другите јавни полначи?
Која е разликата помеѓу суперполначите на Tesla и другите јавни полначи?Тесла суперполначи и други јавни ...
Гледај Повеќе
истрага_бг
ПРИДРУЖЕТЕ НИ СЕ КАКО КЛИЕНТ ИЛИ ПАРТНЕР
КОНТАКТИРАЈ СЕГАпорака

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја